Benefity

Ľahký prístup

Infraštruktúra projektu aj lokality je priam ideálna na rýchle presuny kdekoľvek či už autom, verejnou dopravou alebo bicyklom. Novobudovaný obchvat Bratislavy tento status ešte zvýrazní a projekt priblíži mestu aj vidieku.

 

Ticho

D4R7 prinesie novú organizáciu dopravy, ktorá z Nového Ružinova urobí slepú uličku a uzavretú lokalitu, kde dopravu budú tvoriť iba obyvatelia projektu. Samotná architektúra, dispozície domov a realizovaná výsadba sú navrhnuté tak, aby eliminovali vplyvy prípadného hluku.

 

Vybavenosť

Ráno do obchodu? Na obed do reštaurácie? Poobede na kávu a večer na pohár vína? Nemusíte vždy štartovať auto alebo rozmýšľať kam pôjdete. Priamo v prvej fáze projektu sú už existujúce prevádzky, ktoré podčiarkujú komfort, ktorý mestský život ponúka.

O projekte image1

Parky plné zelene

Nekonvenčný rezidenčný park z dielne Laboratória architektúry zožal veľký úspech už v prvej etape. Hracie prvky boli navrhnuté spôsobom, ktorý najmenším deťom umožňuje vytvárať si svoj vlastný svet. Aj návrh druhej etapy počíta s tým, že park nebude len miestom pre deti, ale pre všetky vekové skupiny. Vysoko nadštandardný podiel zelených plôch v blízkosti prírody pre vás zabezpečí ideálny domov. 

Komunitný život

Projekt svojím zameraním cieli na skupiny, ktoré sú si veľmi podobné. Či už sú to mladé páry alebo rodiny, podobné vekové kategórie a záujmy ich predurčujú k tomu, aby spoločné a verejné priestory slúžili práve k stretávaniu a vytváraniu prostredia, ktoré bude dlhodobo domovom pre všetkých.

O projekte image2
O projekte image3

Málo bytov
v jednej budove

Každý chce poznať svojho suseda, veď s ním bude riešiť budúcnosť domu, v ktorom si kúpil bývanie. Veľkosť domu, počet bytov v ňom a samotné architektonické riešenie prináša väčšiu kvalitu života. Menej je jednoducho viac.

Prepojenie interiéru s exteriérom

Balkón ku každému bytu, veľké presklené otvory fasády a naozaj štedré výmery predzáhradiek prinášajú zeleň doslova do vnútra bytu. Vďaka veľkým oknám bude presvetlená každá kuchyňa aj obývačka. Viac prirodzeného svetla znamená nielen ušetrené peniaze za energie, ale hlavne lepšiu náladu.

O projekte image4
O projekte image5

Dostatok parkovania

Okrem podzemných garážových stojísk budú k dispozícii aj státia vyhradené pre motorky. Dedikované parkovacie miesto bude nakoniec to, čo prinesie komfort z hľadiska ušetreného času, keď sa budete ponáhľať domov. 

Cyklotrasy v blízkosti

Nový Ružinov je umiestnený pár desiatok metrov od dunajskej hrádze na ľavom brehu Dunaja, ktorá je obľúbenou lokalitou nielen pre cyklistov, ale aj korčuliarov a bežcov. Bezpečný a priamy prístup na hrádzu bude zabezpečený priamym prepojením na mostík ponad Bajkalskú ulicu.

Cyklotrasa R 27 je súčasťou medzinárodnej trasy Eurovelo 6 (EV 6), ktorá prepája Atlantik s Čiernym morom. V mestskom kontexte je to jedna z najfrekventovanejších trás, ktorá spája turistické trasy s mestskou sieťou.

 

O projekte image6
O projekte image7

Vzorový byt

Lepšie raz vidieť ako tisíckrát počuť. Zdá sa vám, že jeden projekt je veľmi podobný tomu druhému v Bratislave? Nový Ružinov Vás očarí ihneď po Vašom príchode. Množstvo zelene, rôzne preliezky a hojdačky vytvárajú príjemné prostredie, v ktorom je radosť žiť. Ako sa dá štýlovo zariadiť vaše budúce bývanie? Príďte sa inšpirovať do vzorového bytu, ktorý už na jar pre vás otvoríme v Mestskej vile MARY.

 


 

Prvá etapa - Vypredané!

Projekt Nový Ružinov sme  predstavili po dôkladnej príprave a začatí výstavby v marci v roku 2016, kedy sme predaj zahájili s ponukou bývania v prvých dvoch mestských vilách Elisabeth a Landora. Následne v júli 2016 pribudli mestské vily Leonardo a Roxy. Sme mimoriadne hrdí na to, že za krátky čas sa novostavba Nový Ružinov stala jednou z najobľúbenejších a najrýchlejšie sa predávajúcich novostavieb v Bratislave...

O projekte image8

Developer projektu

Za projektom Nový Ružinov stojí developer CZ Slovakia, a.s. Spoločnosť CZ Slovakia, a.s., založená v roku 1993, sa primárne venuje developmentu nehnuteľností na slovenskom a zahraničnom realitnom trhu. Portfólio aktivít CZ Slovakia, a.s. zahŕňa realizáciu kancelárskych budov, rezidenčných komplexov, obchodných zón, ale aj priemyselných areálov. Značku CZ Slovakia nesú viaceré úspešné investície. Skúsenosti, ktoré spoločnosť nadobudla počas rokov svojej existencie jej poskytujú spoľahlivý základ pre neustálu expanziu.

 

 

Aktuálne vybrané projekty developera

Administratívne - Friendship Tower, Ho Chi Minh City, Vietnam

Obchodné - Pharos Business Park, Bratislava

Polyfunkčné - Nový Ružinov - Bratislava, Dunajská 15 - Bratislava, Park Šamorín, Šamorín

Priemyselné - Logistický Park, Piešťany 

 

viac na www.czslovakia.sk

Slovo
architekta - Compass atelier

Pri navrhovaní ďalšej fázy Nového Ružinova sme sa skutočne tešili, keďže prvá fáza sa z nášho pohľadu veľmi vydarila. Developer nám vložil do rúk svoju dôveru, ktorú sa snažíme nesklamať a pretransformovať ju na zaujímavú a netradičnú mestskú časť. Územie projektu si v sebe nesie určité výzvy, ktoré sme odhodlane prijali, pretože to nás potom ešte viac motivuje kreovať a v závere vytvoriť výnimočný návrh a inteligentné riešenia. Tento projekt  považujeme za prvé ucelené územie riešené v danej lokalite.

Tím