Ľahký prístup

Lokalita projektu je ideálna na rýchle presuny či už autom alebo „zelenšími“ dopravnými prostriedkami. Z Nového Ružinova máte blízko do centra, rýchlo sa napojíte na diaľničný obchvat alebo na cyklotrasu, ktoré vám otvoria cestu naprieč Európou.

Bezpečná lokalita

Nová diaľnica prinesie organizáciu dopravy, ktorá z Nového Ružinova urobí uzavretú lokalitu, kde dopravu budú tvoriť iba jeho obyvatelia. Architektúra projektu je navyše navrhnutá tak, aby dispozície budov eliminovali hluk z okolia.

Vybavenosť

Ráno do obchodu? Na obed do reštaurácie? Poobede na kávu a večer na pohár vína? Nemusíte vždy štartovať auto alebo rozmýšľať kam pôjdete. Priamo v prvej etape projektu sú už existujúce prevádzky, ktoré podčiarkujú komfort, ktorý mestský život ponúka.

Parky
plné zelene

Nekonvenčný rezidenčný park z dielne Laboratória architektúry krajiny zožal veľký úspech už v prvej etape. Hracie prvky boli navrhnuté spôsobom, ktorý najmenším deťom umožňuje vytvárať si svoj vlastný svet. Aj návrh druhej etapy počíta s tým, že park bude nielen miestom pre deti, ale pre všetky vekové skupiny. Vysoko nadštandardný podiel zelených plôch a blízkosť prírody pre vás zabezpečí ideálny domov.

Komunitný
život

Projekt svojím zameraním cieli na skupiny, ktoré sú si veľmi podobné. Či už sú to mladé páry alebo rodiny, podobné vekové kategórie a záujmy ich predurčujú k tomu, aby spoločné a verejné priestory slúžili práve k stretávaniu a vytváraniu prostredia, ktoré bude dlhodobo domovom pre všetkých.

Druhá etapa -2. fáza: Aktuálne v ponuke

Južná orientácia s výhľadom do parku, veľkoformátové okná, výborné dispozičné riešenia a žiadna ďalšia výstavba v blízkosti. Objavte výhody bývania v Novom Ružinove, kde je radosť žiť!

Pozrieť ponuku

Druhá etapa – 1. fáza: Posledné voľné byty

Prémiové rodinné bývanie v piatich viladomoch s malým počtom jednotiek v jednej budove. Veľkolepé predzáhradky, balkóny a terasy, vzdušná architektúra s vynikajúcim presvetlením. Veľkorysý vnútroblokový park plný zelene a funkciami pre všetky vekové kategórie.

Pozrieť ponuku

Prvá etapa – dokončená

Projekt Nový Ružinov sme predstavili po dlhodobej príprave a začatí výstavby na jar 2016. Táto etapa pozostáva zo šiestich budov a priniesla celkovo 313 bytov a apartmánov a obchodných priestorov. Projekt sa stal v krátkom čase jedným z najobľúbenejších a najrýchlejšie sa predávajúcich novostavieb. Posledné byty boli novým majiteľom odovzdané na jeseň 2020.

Developer projektu

Za projektom Nový Ružinov stojí developer CZ Slovakia, a.s., ktorý má vo svojom portfóliu realizáciu rezidenčných komplexov, kancelárskych budov, obchodných zón a priemyselných parkov. Značku CZ Slovakia nesú viaceré úspešné investície v strednej Európe, ale aj v juhovýchodnej Ázii. Skúsenosti, ktoré spoločnosť nadobudla počas svojej 30 ročnej existencie jej poskytujú spoľahlivý základ pre neustálu expanziu.

www.czslovakia.sk