Želáme vám šťastné a ružové!

5.december 2018

Áno, máte pravdu, na vianočné želanie je naozaj ešte trošku priskoro. Máme však na to dôvod. Počas tohtoročných sviatkov to bude prvý raz, kedy sa rozsvietia vianočné svetlá v oknách Nového Ružinova. Zastavte sa na chvíľu a vychutnajte si spolu s nami vianočnú atmosféru, ktorú vám prinášame priamo z bytu v Novom Ružinove.

Za necelé štyri roky od začatia výstavby na mieste, kde bolo predtým len nikým nepovšimnuté zarastené pole, sa z odvážnej vízie stala skutočnosť. Úplne nová štvrť, ktorú sme nazvali Nový Ružinov, sa stala miestom kde je radosť žiť. Za všetko hovoria čísla. Z celkového počtu 300 bytov a apartmánov je k dispozícii posledných šesť.

Prvé štyri mestské vily, Elisabeth, Landora, Roxy a Leonardo už budú s nami oslavovať v plnej kráse. Na budúci rok pribudne už aj Valentine a krátko na to Mary. A čo bude ďalej? To sa dozviete už v januári, v ďalšom z našich článkov.

V hlavnej úlohe zasnežený stromček. Náš má výšku 2,4 metra! Na takúto veľkosť stromčeka budete potrebovať minimálne 80 vianočných ozdôb vo veľkosti aspoň 10 cm, alebo ešte viac ak sú menších rozmerov. Nezabúdajte aj na drobné prekvapenia, skryte pomedzi ozdoby aj drobné darčeky či nečakané dekorácie. Stromček a niektoré ozdoby nám zapožičala predajňa Elmina, ktorá má v ponuke skutočne čarovné vianočné doplnky značky Riviéra Maison. 

Poďte s nami do rozprávky

Pripravte si svoj domov na nadchádzajúce sviatky spolu s nami. Vytvorte miesto, kde je radosť oslavovať! Každý deň počas mesiaca december sme pre našich klientov a fanúšikov pripravili na sociálnych sieťach instagram a facebook vianočné inšpirácie, ktoré boli nafotené vo vzorovom byte projektu Nový Ružinov. Ten sa pod rukami štylistky zmenil na vianočnú rozprávku. A to doslova. Inšpiráciou tejto premeny bol balet Luskáčik. S tým súvisí aj výber farebnej palety - okrem doplnkovej hnedej, modrej a čiernej farby, je v hlavnej úlohe ružová.

V rozprávke je dovolené všetko. Nenechajte sa obmedzovať zaužívanými pravidlami, dajte priestor vlastnej fantázii a vyzdobte si domácnosť ako z rozprávky! Krásny celok tvoria drobné detaily, ktoré pri podrobnejšom preskúmaní umocnia celkový dojem, ktorý v miestnosti vytvoríte.

Vneste do svojho domova čarovnú atmosféru! Každá sviečka sa počíta. V tomto sychravom počasí sú svetielka tými nevyhnutnými maličkosťami, ktoré pôsobia, že sa cítíme dobre :)

Tieto nádherné a neuveriteľne praktické konferenčné stolíky Notre Monde sú štýlové dizajnové kúsky, ktoré zaručene neostanú bez povšimnutia. Podnože sú univerzálne a vyrábajú sa v troch veľkostiach a sú urobené tak, že ak nepotrebujete, viete ich navzájom pod seba zasunúť. A teraz to príde. Vrchnú časť tvorí odnímateľná tácka, ktorej dizajn si môžete vybrať z viacerých kolekcií. Nakombinujete si tak farby či materiály presne podľa vašich predstáv. Odložte si jeden výnimočný dizajn na špeciálne príležitosti alebo si dokonca môžete tácky umiestniť na stenu pomocou jednoduchej konzoly! A  predstavte si to pohodlné servírovanie! Na tácku si v kuchyni naaranžujete všetko, čo chcete hosťom ponúknuť a predložíte im to naraz. Ako z rozprávky Stolček, prestri sa! Nájdete ich v predajni Amandari.

Teplo a ľad. tieto dva protiklady sa nádherne spájajú v týchto krásnych svietnikoch, ktoré vyzerajú akoby ich spútal mráz. So zapálenou sviečkou tvoria krásny kontrast a milý detail na vianočnom stole. Nájdete v Chateau d’Ax

Krehké a krásne. Také sú ružové Vianoce. Túto nádhernú labuť a rozkošného anjelika ručne vyrobili v českej sklárni Jablonec nad Nisou a zoženiete ju napríklad v predajni Kika.

Nič nenahradí vôňu čerstvého ihličia. Použite ho pri výzdobe všade, kde je to len možné. Zaveste ho napríklad aj na lampu. Ak máte lampu miestnenú nad stolom, určite použite  neopadavý druh, ihličie v polievke nie je vítané ani na Vianoce :) 

Srdečne vás pozývame k vianočnému stolu

Hosťami pri našom vianočnom stole sú, ako inak, naše štyri mestské vily. Elisabeth, Landora, Roxy a Leonardo. Aj tu je ukrytá symbolika. Tak, ako spoločné stolovanie spája rodinu a utužuje priateľské vzťahy, je tento prestretý stôl symbolom spokojného spolužitia obyvateľov Nového Ružinova.

Vianočný servis ktoý používate len cez sviatky je to, čo robí stolovanie tak výnimočným. Vyberte si kúsky, ktoré sú elegantné a hravé a zaručene vás neomrzia ani po rokoch. Ľahko k nim dokúpite vždy niečo nové a váš stôl bude vždy výnimočný. Tieto nádherné porcelánové taniere vyrába značka Rivéra Maison a kúpite ich v predajni Elmina. 
Kto povedal, že soľnička a korenička musia byť nudné? Dá sa to aj štýlovo! Takéto krásne kúsky sú nielen nevyhnutným pomocníkom pri stolovaní, ale aj roztomilou dekoráciou, ktorá zaručene neostane bez povšimnutia.

Kombinácia živých kvetov a zeleného ihličia vnesie do aranžovania farby aj vianočnú atmosféru. Nádherné kvety nielen na vianočný stôl nájdete v Ateliéri Papaver.

Sledujte nás na instagrame a facebooku, máme pre vás pripravené aj malé prekvapenia. Ešte raz Vám želáme šťastné a ...ružové!

Posledné voľné apartmány nájdete na tu. Výhradným predajcom projektu je realitná kancelária HERRYS, ktorá poskytuje aj finančné služby. Všetko tak vybavíte na jednom mieste, pekne v teplúčku, pri výbornej kávičke.

 

PS: Ste zvedaví, ako naše mestské vily dostali svoje mená? Odpovede nájdete na našom instagrame alebo facebooku.

 


Partnermi tejto premeny sú: Elmina, Chateau d’Ax, Amandari, Ateliér PapaverMolto Bello.

 

 

Instagram