Vzorový byt čaká na vašu návštevu
O kvalitách projektu Nový Ružinov, ktorý aktuálne patrí k najlepšie sa predávajúcim novostavbám v Bratislave, sa teraz môžte presvedčiť na vlastné oči. Vzorový byt sa nachádza priamo v projekte - v jednej z už takmer dokončených mestských víl prvej fázy, ktorú čaká kolaudácia už začiatkom budúceho roka. Vybrali sme štandardne riešený byt 3+kk, ktorý názorne ilustruje trendy moderného bývania s dôrazom na pohodlie. 

 Vzorový byt je možné navštíviť vždy v utorok v čase od 11:00 do 16:30. 

 Na stavbe sa stále pracuje, z bezpečnostných dôvodov je preto nutné vybraný termín zarezervovať: 

*označené polia sú povinné
Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely kontaktovania.

Vzorový byt sa nachádza priamo v projekte Nový Ružinov:


Vzorový byt

Súčasťou každého z ponúkaných bytov apartmánov je kvalitná nemecká kuchynská linka vrátane vstavanej rúry a indukčnej varnej dosky. Klient má na výber z troch rôznych farebných prevedení. Kuchyňa je riešená veľmi prakticky, poskytuje dostatok úložného priestoru a veľmi dobrú organizáciu činností.

Vďaka veľkým preskleným plochám sú priestory krásne presvetlené, preniká nimi nadštandardné množstvo denného svetla. Developer sa rozhodol pre okná s izolačnými trojsklami s akustickými vetracími štrbinami, ktoré zabezpečia nielen ochranu pred nežiaducim prestupom tepla v letných mesiacoch, no súčasne umožnia kontinuálny prísun čerstvého vzduchu aj bez potreby otvárať okno.

 

Spálňa je svetlá a priestranná, s dostatočným úložným priestorom a veľkým oknom:

Detská izba poskytuje príjemné útočisko pre malých i veľkých nezbedníkov:

Kúpeľne sú vybavené batériami a sprchovými setmi značky Grohe a dizajnovými umývadlami JIKA. Vo väčších bytoch sú osadené vane Kaldewei, menšie obsahujú sprchový kút Anima

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

Instagram