Aktuality

Deň otvorených dverí v Novom Ružinove: Príďte sa pozrieť, kde je radosť žiť!

14. september 2017

Prvá etapa Nového Ružinova nedávno získala právoplatné kolaudačné rozhodnutie a do novovznikajúcej štvrte na Bajkalskej ulici sa tak už čoskoro nasťahujú prví obyvatelia. V sobotu 23. septembra však otvorí svoje brány všetkým, ktorí sa chcú na vlastné oči presvedčiť, ako môže vyzerať kvalitné bývanie, a oboznámiť sa s konceptom unikátneho rezidenčného parku, ktorý je jeho súčasťou..

Deň otvorených dverí sa uskutoční v sobotu 23. septembra v čase od 10:00 do 18:00. Vítaní sú všetci, čo chcú projekt Nový Ružinov zažiť na vlastnej koži - či už ide o záujemcov, ktorí si už byt v projekte kúpili a chcú vidieť, ako postupuje výstavba, cez ľudí, ktorí majú Nový Ružinov v hľadáčiku a chcú sa ňom dozvedieť viac, až po tých, čo sa len chcú zorientovať na trhu novostavieb v Bratislave.

Prehliadka aj diskusia s architektom

Počas Dňa otvorených dverí na vás čakajú zástupcovia developera a realitnej kancelárie HERRYS – výhradného predajcu projektu, ktorí vás prevedú areálom a budú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Ochutnávka v podobe návštevy vzorového bytu môže byť aj príjemnou jesennou inšpiráciou pre vaše súčasné bývanie. Zoznámite sa aj s jedinečným konceptom mestského rezidenčného parku, ktorý účelne vypĺňa priestor medzi jednotlivými vilami a ktorý vytvorí príjemné prostredie na trávenie voľného času pre všetkých obyvateľov bez ohľadu na vek. O tom, ako park vznikal, vám porozpráva priamo jeho autor, krajinný architekt Michal Marcinov, držiteľ ocenenia CE ZA AR 2016 v kategórii Exteriér.

​Deti sú vítané

Veľkú časť záujemcov o nové bývanie tvoria rodiny s malými deťmi. Preto pre ne organizátori pripravili bohatý program. Vaše ratolesti sa vydajú na dobrodružnú cestu parkom, počas ktorej budú hľadať skryté symboly, naučia sa niečo nové z rastlinnej ríše a na záver získajú aj malú odmenu. Môžu sa tiež zahrať na záhradníkov a v parku pomôcť s výsadbou kvetín. Pod vedením profesionálnej výtvarníčky sa zasa budú môcť zapojiť do vytvorenia obrazov, ktoré budú neskôr umiestnené v spoločných priestoroch jednotlivých mestských víl.

​Vyhrajte poukaz na 100 eur!

Stačí, ak sa počas návštevy Nového Ružinova odfotíte vo fotoboxe a svoju bláznivú, romantickú či dokonca serióznu fotku budete zdieľať na sociálnych sieťach s hashtagom #novyruzinov. Jeden z návštevníkov vďaka tomu získa poukaz na romantickú večeru v hodnote 100 eur. Ale aj keď nevyhráte, hladný nezostanete. O váš plný žalúdok sa počas dňa otvorených dverí postará tím šikovných kuchárov známych pod názvom Poľná Kuchyňa, ktorí návštevníkom predvedú svoje špeciality v štýle street-food.

​Predaj v Novom Ružinove postupuje rýchlo

Predajné čísla v Novom Ružinove potvrdzujú vysoký dopyt po kvalitnom bývaní v Bratislave. „Prvé dve etapy sú už dávno kompletne vypredané a svojich majiteľov už má viac ako 40 bytov z tretej fázy projektu, ktorá je aktuálne v predaji“ hovorí Marianna Fuksová, projektová manažérka realitnej kancelárie HERRYS. Ponuka je však naďalej bohatá. K dispozícii ešte zostáva takmer šesťdesiat jednotiek všetkých veľkostí od 1,5-izbových s výmerou takmer 45 m2, ktoré sú ideálnou voľbou pre jednotlivcov a mladé páry, až po komfortné 4-izbové byty s veľkými terasami a výhľadom na okolie. Pre tých, ktorí si zo štandardnej ponuky nevyberú, je dostupné ďalšie riešenie – byty sa dajú spájať a záujemca si tak môže vytvoriť vlastné riešenie.

​Hypotéka až do 100 % aj na apartmány

Model financovania je v Novom Ružinove nastavený komfortne. Po podpise rezervačnej zmluvy stačí zaplatiť len 15 % z ceny, zvyšok sa dopláca až po kolaudácii. „Z našich skúseností vyplýva, že prvú splátku záujemcovia väčšinou uhrádzajú z úspor a prípadnú hypotéku si berú až na úhradu zvyšku tesne pred nasťahovaním. Počas výstavby ich tak nezaťažujú žiadne splátky,“ vysvetľuje projektová manažérka. Ďalšou výhodou projektu je, že developerovi sa podarilo s bankou dohodnúť až na 100 %-nom financovaní, a to nielen pre byty, ale aj apartmány, pri ktorých finančné inštitúcie bežne výrazne obmedzujú maximálnu možnú výšku úveru. Financovanie vybavíte spolu s kúpou priamo v realitnej kancelárii HERRYS, ktorá zabezpečuje aj služby hypotekárneho špecialistu.

Už teraz sa na vás tešíme!


Najnovšie články
Na konci augusta sme získali právoplatné kolaudačné rozhodnutie na mestskú vilu Valentine. Dobrou správou pre všetkých...
Zeleň v interiéri v podobe izbových rastlín má viacero dôležitých funkcií. Okrem estetickej, ktorá väčšinu z nás napadne...
Vynikajúca poloha Nového Ružinova poskytuje ideálne zázemie pre všetkých milovníkov bicyklov. A tí sa teraz môžu tešiť ešte...
Instagram